Zapachy

Gdzie przechowywać kolekcję perfum?

perfumy

Zapachy są ważne dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku. Większość osób ma ich mniej lub więcej. Flakoniki są szklane, ładne i należy je odpowiednio schować. Gdzie? Przeczytaj, a będą ładnie wyglądały w dobrym miejscu.

Tu nie wolno trzymać perfum

Nie mogą stać tam, gdzie jest wilgoć, ciepło, światło dzienne i sztuczne. Nie może to być łazienka, lodówka przeznaczona na jedzenie. Perfumy nie mogą być narażone na wymienione czynniki, bo mogą stracić swoje właściwości.

Toaletka w pokoju

To mebel godny uwagi do trzymania perfum. Jednak nie może on stać w pobliżu okna. Inaczej będzie świecić słońce na zapachy, a one tego nie lubią. Jeśli stoi w dobrym miejscu, to toaletka będzie odpowiednia. Na tym meblu może stać taca na perfumy ładnie ozdobiona, dopasowana do wnętrza. Zmieści się na niej mniej lub więcej. Wszystko zależy od wielkości, są mniejsze lub większe patery i tace.

Zalety tacy na perfumy

Ładnie się prezentuje na meblu lub osobno. Może stanowić prezent z różnych okazji. Warto eksponować flakony z perfumami, żeby odwiedzający goście widzieli. Urodziny, imieniny, świąteczne upominki dla kobiet i nie tylko.
Jak widać, tace na perfumy mają wiele zalet. Ozdobą jest nawet sama taca, a z perfumami wygląda jeszcze lepiej.